Üdv! Azért hoztam létre ezt a topikot, hogy meg tudjam hányan vagyunk magyarok a fórumon és, hogy kinek hogyan sikerult a projekt megvalósítása! Én tárcsázáshoz és hengerezéshez már használtam, repce vetésnél fog eldőlni hogy elég pontos e a rendszer!
Hello!
Én most januárban talátam rá AOG-ra. A héten jött meg az RTK GPS-em és vettem már HP windowoa tabletet.
Februárban sorvezetésre, áprilisban napra, kukorica vetésre akaron használni.
Hello!
Örülök hogy rá találtál! Sok kitartás kell hozzá ![]()
Milyen a gps? Ardusimple?
Miféle motor ez a videóban?
Phidgets 3269_3
Hello,sziasztok!
Én 2020-ban épitettem az első rendszeremet,szinte minden munkálatra használtam.
Azóta épitettem még egy pár rendszert. Egyenlőre meg vagyok elégedve vele.
üdv.
Sziasztok,
Január közepén találtam rá erre azóta nem tudom letenni ![]()
Itt Heves megye déli csücskében jelenleg 3 saját traktorban már bennevan.
Kombájn várat magára.
Környéken megcsináltunk már egy MTZ-t valamint hozzájárultam egy MF-hez az őrségben.
Itt dokumentálva minden: AgOpenGPS in Hungary :)
Szóval +5 traktor ![]()
És most épülőben van 10 szett.
Térképen mindenki rajtavan?
Csináltam egy youtube csatornát: https://www.youtube.com/@AgOpenGPSMagyarorszag
Ha küldtök tartalmat szívesen kiteszem. Egyelőre a sorvezető részét próbálom jól körbejárni aztán majd megyünk tovább.